Festival

Uitersten in Noise, Psych, Industrial
Music – Art – Film

12 september 2014

Melkweg Amsterdam

Expositie

Confronterend en ontwrichtend
Installaties – Film – Tekeningen – Fotografie

29 augustus 2014 –
5 oktober 2014

Arti Et Amicitiae Amsterdam

Contact

mail: info@haperendemens.nl

telefoon: (+31)(0)6 4189 1400

postadres: Van Ostadestraat 47, 1052 SN Amsterdam, Nederland

Expositie
kunstenaars

Festival
line-up (more t.b.a.)

Festival
line-up

Skullflower (UK)

Rock, Experimental, Noise (WORM Rotterdam January 13th)

Pan Daijing (CN)

Electronic, Field Recordings, Industrial (WORM Rotterdam January 13th)

JK Flesh (UK)

Electronic, Industrial, Techno (WORM Rotterdam January 13th)

Lumisokea (IT/BE)

Experimental, Electro-Acoustic Rhythm (WORM Rotterdam January 13th)

Senyawa feat. Patshiva Cie (curated by Pantropical) (ID/BE)

Rock, Avantgarde, Contemporary (WORM Rotterdam January 12th)

Nocturnal Emissions (UK)

Electronic, Ritualistic Industrial, Ambient (WORM Rotterdam January 13th)

Bear Bones, Lay Low (VE/BE)

Electronic, Krautrock (WORM Rotterdam January 12th)

Oiseaux Tempête (FR)

Post-Rock, Ritualistic, Eastern, Psych (WORM Rotterdam January 12th)

Pharoah Chromium (DE/PAL)

Psychedelic Electronics, Ritualistic (WORM Rotterdam January 12th)

Simon Crab (Bourbonese Qualk) (UK)

Industrial, Electronics, Ritual (WORM Rotterdam January 12th)

Tomaga presents a soundtrack to Lucifer Rising (UK)

Soundtrack, Improvisation, Electronics (WORM Rotterdam January 13th)

DSR Lines/David Edren (BE)

Kosmische, Electronic (WORM Rotterdam January 12th)

Alessandro Adriani DJ-Set (Mannequin Records IT/DE)

Industrial, Techno, Synth-Wave (WORM Rotterdam January 13th)

URUK: Massimo Pupillo (Zu) & Thighpaulsandra (Coil, Spiritualized) (IT/UK)

Electronic, Industrial, Noise (OCCII Amsterdam December 8th)

group A (JP/DE)

Minimal Synth, Wave, Noise (OCCII Amsterdam December 8th)

Michel Banabila (NL)

Electronic, Ambient (OCCII Amsterdam December 8th)

Giant Swan (UK)

Techno, Electronic (OCCII Amsterdam December 9th)

NAKED (UK)

Power Electronics, Techno (OCCII Amsterdam December 9th)

The Oscillation (UK)

Psychedelic Rock, Krautrock (OCCII Amsterdam December 9th)

Turia (NL)

Black Metal (OCCII Amsterdam December 9th)

Red Brut (NL)

Electronic, Impro (OCCII Amsterdam December 8th)